ЛIКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ
СІТКІВКИ
Можна довго закривати очі на проблеми зі здоров'ям, але краще не чекати, доки дискомфорт не можна буде ігнорувати. Не варто боятися - сучасна медицина може багато чого запропонувати у боротьбі за збереження і покращення зору.

Око - складний орган, і хвороба може торкнутися будь-якої його частини, чи то рогівка, зоровий нерв або кришталик. Основний спосіб лікування серйозних очних захворювань - мікрохірургічні операції. При цьому велике значення мають висока кваліфікація лікаря, професіоналізм медперсоналу, складне устаткування і по-справжньому високі медичні технології - все те, що ми пропонуємо в клініці "Ваш Зір".

Захворювання судинної оболонки та сітківки
Сітківка - внутрішня оболонка ока, яка вловлює промені світла та перетворює їх в нервові імпульси. Вона забезпечує центральний і периферичний зір. У свою чергу судинна оболонка забезпечує необхідне живлення сітківці.
- Макулодистрофія
- Діабетична ретинопатія
- Набряки центральних відділів сітківки різної етіології
- Центральна серозна хоріоретинопатія
- Оклюзія судин сітківки (артеріальна і венозна)
- Відшарування сітківки

Захворювання склоподібного тіла
Склоподібне тіло - щільний прозорий «гель», який наповнює простір всередині ока і проводить світло між кришталиком і сітківкою. Також склоподібне тіло підтримує постійний внутрішньоочний тиск і форму очного яблука.
- Крововилив в склоподібне тіло.
Хронічні захворювання — наприклад проблеми із сітківкою при діабеті.
Наслідки травм — ми не надаємо невідкладну допомогу при травмах, але намагаємось допомогти із їхніми наслідками.
Вікові хвороби — дистрофія сітківки та інші захворювання, ризик виникнення яких з плином років підвищується.
Покази
Пройти діагностику

Пройти спеціалізоване обстеження у лікаря-ретинолога (офтальмолог, який спеціалізується саме на діагностиці та лікуванні сітківки)
Провести лікування

В залежності від захворювання це може бути вітреоретинальна операція, лазерне лікування або введення спеціальних препаратів.
Пройти контрольний огляд

Переконатися, що лікування досягло потрібного результату та отримати подальші рекомендації від вашого лікаря.
4 прості кроки до збереження Вашого Зору
Записатися на прийом

Для цього потрібно зателефонувати за номером, який ви побачили у рекламі закладу, або на будь-якій сторінці нашого сайту.