ЛIКУВАННЯ ПРЕСБІОПІЇ
Пресбіопія, або вікова далекозорість – це стан ока, причиною якого є вікові зміни кришталика. В середньому після 40-45 років кришталик ока починає ущільнюватися та втрачає можливість фокусуватися на близьких або далеких предметах.

Корекція пресбіопії - хірургічна процедура по відновленню вашого зору за допомогою імплантації штучної мультифокальної інтраокулярної лінзи (ІОЛ).

Після процедури, яка триває не більше 10 хвилин, можна сміливо викинути вже непотрібні окуляри і продовжувати вести активний спосіб життя без обмежень.
Зниження вашого зору зблизька. Пресбіопію ще називають «хворобою коротких рук», тому що з віком доводиться все далі відсувати екран мобільного телефону від обличчя, а для читання книги або етикетки товару в супермаркеті потрібно використовувати окуляри.
Втома і напруга очей. Ті, хто намагаються жити, як раніше, не вдаючись до окулярів, починають жмуритися і сильніше напружувати очі. Від цього підвищується стомлюваність та з'являється головний біль, працездатність знижується і життя не радує своїми яскравими фарбами.
Покази до корекції пресбіопії
Імплантація мультифокального штучного кришталика

Екстракція прозорого кришталика з імплантацією ІОЛ - хірургічна процедура, в ході якої замінюється власний кришталик, який втратив еластичність, на штучний мультифокальний. Таким чином усувається пресбіопія і астигматизм (якщо був раніше).
Під час процедури використовуються кришталики провідного світового виробника PanOptix (Alcon, США).

Процедура триває близько 10 хвилин, не вимагає накладання шва, а Ваш Зір починає відновлюватися вже одразу після процедури.


Методи і технології
Замовити лінзи

Лікар визначить індивідуальні параметри вашого ока, за якими буде замовлена ІОЛ.
Зробити корекцію пресбіопії одного ока

Усього за 10 хвилин буде зроблена корекція пресбіопії, після чого ви можете готуватися до корекції іншого ока.
Провести корекцію іншого ока

Через кілька днів (або на наступний день) буде проведена корекція іншого ока. Тепер ви можете насолоджуватися перевагами повноцінного Вашого Зору без окулярів.
5 простих кроків до повернення Вашого Зору
Пройти діагностику

Діагностика зору дозволить вам зрозуміти, як вікові зміни вплинули на Ваш Зір. Після комплексної діагностики лікар розповість вам про здоров'я ваших очей та метод корекції біопсії.
Пройти контрольний огляд після процедури