Дитяча офтальмологія
Часом ми готові миритися з власними незручностями або обмеженнями, але дітям завжди хочеться надати краще. Це ми колись звикли, що формули на шкільній дошці можна було розгледіти лише з першої парти. А ось сина або доньку ми постараємося позбавити від подібних незручностей та від необхідності все життя ходити в окулярах.

Якщо ви помітили, що Ваша дитина стала ближче підсаджуватися до телевізора або почала мружиться, дивлячись в зошит, не зволікайте, не чекайте та приходьте до нас. Ми проведемо ретельну діагностику та підберемо відповідне лікування, яке допоможе сповільнити або зупинити розвиток хвороби. Дитина Вам буде вдячна все життя.
Міопія (короткозорість) — коли дитина дійсно «втикається носом» у телефон, і це не перебільшення.
Гіперметропія (далекозорість) — якщо улюблені фільми і мультики дитина воліє дивитися з далекого кута дивана, віддаляє телефон.
Астигматизм — коли ви чуєте скарги на головний біль та на те, що зображення розпливається перед очима.
Косоокість — захворювання, яке успішно лікується в дитинстві, причому не обов'язково хірургічним шляхом.
Амбліопія — хвороба, при якій мозок "відмовляється" обробляти сигнали, які йдуть від одного ока. Найчастіше виникає на додаток до косоокості або у випадку, коли між очима дуже велика різниця в діоптріях.
Покази
Дитяча діагностика
Ми обстежуємо зір у дітей будь-якого віку, починаючи від малят 1-2-х місяців до 18-річних школярів та студентів. Адже, період росту організму та ока зокрема та розвитку зору - саме той час, коли на ранній стадії можна "піймати" та зробити все, аби усунути будь-які небажані зміни зору.


Лікувальні вправи
М'язи ока, як і інші м'язи нашого тіла потребують тренування. В Клініці "Ваш Зір" пропонується комплекс спеціальних лікувальних вправ, які проводяться в ігровій формі на різноманітному обладнанні допоможуть зберегти та розвинути зір вашої дитини.
Методи і технології
Пройти діагностику

Перевірити гостроту зору та детально обстежити очі.
Провести лікування

За допомогою лікувальних вправ зупинити розвиток хвороби або зовсім позбутися її.
Пройти контрольний огляд

Переконатися, що тепер все гаразд, отримати рекомендації лікаря та радуватися відмінному зору.
4 прості кроки до гарного зору вашої дитини
Записатися на прийом

За телефоном, який ви побачили у рекламі закладу, або на будь-якій сторінці нашого сайту.