КАТАРАКТА І ГЛАУКОМА
Катаракта і глаукома - найпоширеніші хвороби зору літніх людей. Саме вони стають головною причиною вікової сліпоти. При цьому обидва захворювання можуть з'являтися як окремо, так і доповнювати одне одне. Наприклад, катаракта іноді стає причиною вторинної глаукоми.

Катаракта - помутніння кришталика, природної лінзи, через яку світло потрапляє в око. Коли ця лінза починає втрачати прозорість, вона стає, як скло, що покрите інеєм, зір поступово тьмяніє та з часом може повністю зникнути.

Важливо знати, що медикаментозно, за допомогою очних крапель, вилікувати катаракту неможливо. Єдиний спосіб позбутися від цієї хвороби - хірургічна заміна кришталика.

Глаукома - підвищений тиск всередині ока, який, в довгостроковій перспективі, призводить до загибелі зорового нерва. Хвороба протікає без симптомів і болю, тому дуже важливо після 40 років регулярно стежити за внутрішньоочним тиском.

Хоча і катаракта, і глаукома мають серйозні наслідки, аж до сліпоти, не варто піддаватися страху. Від катаракти можна повністю позбутися за допомогою заміни кришталика на штучний, а розвиток глаукоми можна успішно зупинити, якщо вчасно розпочати лікування.
Симптоми катаракти - зображення перед очима розмивається, двоїться і вицвітає, нагадуючи передачу на екрані старого телевізора. При появі катаракти спочатку всі навколишні предмети будуть видні в легкому тумані, потім почнуть втрачати чіткість. Зниження зору при цьому проходить поступово і безболісно, але ви іноді будете ловити себе на думці, що раніше кольори здавалися більш яскравими.
Симптоми глаукоми - зір затьмарений, картинка втрачає насиченість, а навколо джерел світла з'являються райдужні ореоли. Через занадто високий внутрішньоочний тиск порушується кровопостачання ока, в полі зору з'являються темні плями, а саме зображення стає нечітким, немов на моніторі з частково непрацюючими пікселями.
Покази
Хірургія катаракти
Наразі "золотим стандартом" лікування катаракти визнана факоемульсифікація. Це хірургічна процедура, під час якої за допомогою ультразвуку видаляється помутнілий кришталик, а на його місце імплантується штучний - інтраокулярна лінза (ІОЛ).

Операція триває в середньому 10 хвилин, після чого, замість вже звичного "помутнілого скла", картинка перед очима буде, як раніше - ваш зір стане чітким та яскравим. Крім того, заміна кришталика дозволяє позбутися не тільки катаракти, але і деяких інших захворювань, наприклад, астигматизму, пресбіопії (вікова далекозорість), короткозорість. У штучних кришталиків багато властивостей, тому, якщо правильно підібрати відповідну комбінацію, можна зробити Ваш Зір навіть краще, ніж був раніше, та повністю позбавити людину від окулярів.
Хірургія глаукоми
Хірургічне лікування застосовують на пізніх стадіях розвитку глаукоми, коли медичні препарати або лазерне лікування вже не можуть досягти потрібного ефекту.

У цьому випадку застосовують два методи: склеректомію, коли хірург обережно витончує невелику ділянку склери, щоб полегшити відтік рідини з передньої камери ока, та імплантацію шунта, який дозволяє поліпшити дренаж все тієї ж внутрішньоочної рідини.
Методи і технології
Пройти діагностику

Детальне обстеження допоможе виявити хворобу, її особливості та стадію розвитку. Адже, повне, всебічне розуміння проблеми - перший крок до її вирішення.
Зробити операцію

Ніхто не любить медичні процедури та не хотів би проводити в клініці часу більше, ніж потрібно. Тому ми скоротили процес лікування до одного дня, в який входить підготовка, власне операція та кілька годин відпочинку після неї. Вже ввечері, після огляду лікаря, Ви зможете спокійно поїхати додому, де, як звісно, й стіни допомагають.
Пройти контрольний огляд

Під час контрольного візиту до лікаря він розповість, як проходить відновлення та надасть корисні поради, як прискорити реабілітацію.
4 прості кроки до повернення Вашого Зору
Записатися на прийом

За телефоном, який ви побачили у рекламі закладу, або на будь-якій сторінці нашого сайту.