ДІАГНОСТИКА ЗОРУ
Дізнатися повну інформацію про стан свого зору - перший та головний крок для збереження його здоров'я.

Мало хто з нас звик заздалегідь піклуватися про здоров'я - частіше за все, поки не заболить, ми до лікаря ні ногою. У цьому підході є свої мінуси, адже існують хвороби, які протікають без симптомів, наприклад, глаукома або розриви сітківки. Вони можуть довгі роки не давати про себе знати, а потім проявитися на тій стадії, коли лікування стає і складніше, і дорожче, і менш ефективним.

Тому і потрібна регулярна діагностика, аби переконатися, що з вашим організмом, в нашому випадку з очима, все в порядку. А якщо виявиться, що не все гаразд, то, завдяки вчасно проведеній діагностиці, можна це виявити та зразу розпочати лікування.
Профілактика. Завжди важливо знати, в якому стані ваш зір та відслідковувати неминучі вікові зміни.
Виявлення патологій. Краще хворобу виявити на ранній стадії, щоб швидше приступити до її лікування.
Обстеження перед лікуванням або операцією. Навіть якщо ви твердо вирішили відразу записатися на оперативне лікування, варто пройти діагностику, перш ніж почати будь-яке хірургічне втручання.
Вагітність. Діагностика при вагітності просто необхідна, аби зрозуміти, чи немає у майбутньої мами протипоказів до природних пологів.
Покази для проведення діагностики зору
Діагностика дорослих

Загальне обстеження, яке допомагає скласти повну картину стану ваших очей. Сюди входить перевірка гостроти зору, поле зору, ультразвукове дослідження очей, вимірювання внутрішньоочного тиску, а також обстеження рогівки, кришталика, сітківки та судин очного дна. Після завершення діагностики лікар поставить точний діагноз та надасть індивідуальні рекомендації щодо лікування.

При необхідності лікар може назначати спеціалізовані обстеження.


Дитяча діагностика

Ми досліджуємо зір у дітей будь-якого віку, починаючи від малюків 1-2-х місяців та закінчуючи вісімнадцятирічними школярами та студентами. Адже період зростання та розвитку дитини - найбільш вдалий час, аби на ранній стадії "зловити" й постаратися усунути будь-які небажані зміни зору.

При необхідності лікар може назначати спеціалізовані обстеження.
Методи і технології
Отримати консультацію лікаря

Лікар розповість Вам доступною мовою про стан Вашого зору та надасть роз'яснення про що варто потурбуватися, а що знаходиться в повній нормі.
3 прості кроки до повернення Вашого Зору
Записатися на прийом

За телефоном, який ви побачили у рекламі закладу або безпосередньо тут, на сайті.
Увага! В день обстеження потрібно відмовитися від носіння контактних лінз. Крім того, краще приїхати в клініку не за кермом, тому що після діагностики вам буде важко вести автомобіль через розширену спеціальними краплями зіницю.
По телефону или на любой странице нашего сайта
Пройти діагностику

Приділити до години часу на повну діагностику, довіривши обстеження вашого зору досвідченим лікарям-діагностам.